پس‌کوچه
All platforms
برو به محتوای اصلی

‫LastPass - فایرفاکس

نسخه‌های دیگرِ LastPass

LastPass

امنیت دیجیتال

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

‫۱ نفر
۵۶۶

برنامه‌ی LastPass مخصوصِ مدیریت رمزهای عبور است که نصب آن رایگان، اما استفاده از برخی خدماتش نیازمند پرداخت هزینه است. کار این برنامه نگهداری از رمزهای عبورِ کدگذاری شده در یک حساب خصوصی است. LastPass برنامه‌ای استاندارد با خط واصل شبکه، اما شامل پلاگین‌هایی مختص بسیاری از مرورگرها و اپلیکیشن‌های گوشی‌های همراه است.

به عبارت ساده‌تر، LastPass گاوصندوق امن دیجیتالی است که می‌توان رمزهای عبور را بدون هراس از لو رفتنشان در آن ذخیره کرد. بسیاری از افراد از روی عادتی اشتباه رمزهای عبور را در دفترچه‌ای داخل کشوی میز کار یا روی کاغذ چسبانی زیر صفحه کلیدشان ذخیره می‌کنند؛ LastPass برای ترکِ این عادتِ بسیار خطرناک کمک خوبی است.

اگر به دنبال یک برنامه‌ی مدیریت رمز عبور هستید که هم ظاهری جذاب و هم کاربرپسند داشته باشد، LastPass گزینه‌ای عالی است. شما می‌توانید آن را در تمام مرورگرها و سیستم‌عامل‌های مطرح به کار بگیرید. افزون بر این، این برنامه رمزهای عبور‌ را به طور یکپارچه و روی همه‌ی دستگاه‌های شما همگام‌سازی می‌کند.

علاوه بر این، LastPass به شما این امکان را می‌دهد که از حساب کاربری خود با استفاده از تایید اعتبار دومرحله‌ای (2FA) محافظت کنید. این برنامه به شما هشدار می‌دهد که در حال استفاده از رمزهای عبور‌ تکراری هستید و حتی در صورت هک شدن یکی از وب‌سایت‌های مورد استفاده شما، می‌تواند هشدار دهد. به این ترتیب، خواهید توانست بلافاصله رمز عبور خود را تغییر دهید.

در حالی که LastPass می‌تواند به شما در ساخت رمز عبور کمک کند، همچنین می‌تواند به شما این امکان را بدهد تا رمز عبور‌ی را که دوست دارید، اضافه کنید. در هر صورت، ایجاد رمز عبور جدید با LastPass بسیار ساده است. اگر از افزونه‌ی مرورگر استفاده می‌کنید، این ابزار به راحتی می‌تواند تشخیص دهد که شما در حال ایجاد یک حساب جدید هستید یا دارید رمزی را به‌روز می‌کنید. سپس، کمک می‌کند تا رمز عبور جدید را ذخیره کنید.

در زمینه دستگاه‌های همراه، نسخه‌ی آی‌اواس iOS این برنامه به نظر نسبت به نسخه اندرویدی کمی شسته و‌ رفته‌تر است. با این حال، هر دو نسخه‌ی برنامه به خوبی از پس کار خود بر می‌آیند.

امکانات کلیدی:

  • کمک به ذخیره‌ی رمزهای عبور‌ و همگام‌سازی آن‌ها روی همه‌ی دستگاه‌ها.

  • حفاظت از رمز عبور اصلی با استفاده از تایید اعتبار دومرحله‌ای.

  • امکان بررسی امنیت حساب‌های کاربری و افزودن رمز عبور دلخواه.

  • تشخیص خودکار هنگام ایجاد یا تغییر یک حساب کاربری روی وب.

قیمت: رایگان و امکان نسخه‌ی پیشرفته‌ی پولی

‫۱ نفر

درباره‌ی ‫LastPass - فایرفاکس نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫LastPass - فایرفاکس


اطلاعات بیشتر

Version

۴.۴۷.۰

OS

فایرفاکس

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۸/۷/۳

وبسایت سازندگان

https://www.lastpass.com/

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا