برو به محتوای اصلی پس‌کوچه
دانلود پس‌کوچه

‫Outline - اندروید

نسخه‌های دیگرِ Outline

Jigsaw LLC

نسخه ۱.۱.۴

(۴۹۷)

۱۷,۸۴۸

توضیح

وی‌پی‌ان Outline ابزاری متن‌باز است. این وی‌پی‌ان به سازمان‌ها و موسسه‌های خبری اجازه‌ می‌دهد تا به آسانی یک شبکه‌ی مجازی خصوصی (و یا همان وی‌پی‌ان) بر روی سِرور خود درست کنند تا با امنیت بیشتری به اینترنت وصل شوند و مکالمه‌های خود را خصوصی نگه دارند.

وی‌پی‌ان Outline امکان تجربه‌ی حضور در کشوری با محدودیت‌های اینترنتی کمتر را برای شما فراهم می‌کند. وی‌پی‌ان Outline با رمزگذاری و تونل کردن ارتباط شما و به‌روزرسانی خودکار ( و اطمینان از اینکه همیشه از آخرین نسخه‌ی Outline استفاده می‌کنید) شما را در مقابل ردیابی اینترنتی محافظت می‌کند.

به گفته‌ی سازندگانِ Outline:

Outline اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری نمی‌کند. و هم‌چنین هیچ اطلاعاتی درباره‌ی وبسایت‌های بازدیده شده توسط شما و یا اطلاعاتِ اشخاص در ارتباط با شما جمع‌آوری نمی‌کند.

در این صفحه درباره‌ی اطلاعات جمع‌آوری شده توسط Outline بیشتر بخوانید.

وی‌پی‌ان Outline با نسخه ۵.۰+ اندروید سازگاری دارد.

سوال‌های متداول

آیا Outline کاربرانش را ناشناس نگاه می‌دارد؟ (بیشتر)

Outline ابزارِ ناشناس نگاه داشتن نیست. کارِ Outline محفاظت از حریم خصوصیِ کاربر دربرابر بینندگانی است که در شبکۀ اینترنتِ کشورِ کاربر قرار دارند، مانند تأمین کنندگان خدمات اینترنت یا عوامل دولتی. Outline کاربر را هنگام مشاهدۀ وبسایت بی‌نام نمی‌سازد، چون وبسایت‌ها هنوز می‌توانند پس از وصل شدنِ کاربر یا از طریق فنونی مانند browser fingerprinting (انگشتنگاری مرورگر) او را شناسایی کنند. بیشترِ گوشی‌های هوشمندِ جدید نیز دارای APIهایی هستند که به برنامک‌های نصب شده اجازه می‌دهد با موقعیت یاب‌هایی که درونشان جاسازی شده، بدون وابستگی به پروکسی، موقعیت کاربر را شناسایی کنند.

اگر تأمین کنندۀ خدمات اینترنت از هویت کاربر اطلاع داشته باشد و همچنین قادر باشد ترافیک شبکۀ او را مشاهده کند، میتواند آی‌پیِ او را شناسایی کند و این درمورد همۀ وی‌پی‌انهای مشترک صدق می‌کند. این اطلاعات را می‌توان برای مسدود کردنِ دسترسی به سروِر یا پایش آن جهت شناساییِ الگوی مصرفِ کاربر و احتمالاً موقعیتِ تقریبی او استفاده کرد.

آیا این تنها نرم افزار امنیتی‌ای است که کاربر باید از آن استفاده کند؟ (بیشتر)

هیچ ابزارِ امنیتی‌ای کاربر را در برابر تمام تهدیدها محفاظت نخواهد کرد. Outline به شما اجازۀ دسترسی به شبکه‌ای آزاد می‌دهد و حریم خصوصیِ شما را با کدگذاریِ ترافیک افزایش می‌دهد، اما کاربر هنوز در برابر حملاتی مانند بدافزارها و فیشینگ، آسیب پذیر است. پیشنهاد ما کار با متخصصان امنیت شبکه است که بتوانند ابزارِ مناسبی به شما معرفی کنند. در صورتی که به چنین متخصصی دسترسی ندارید، می‌توانید از مشاورۀ اختصاصیِ Security Planner استفاده کنید.

Outline کدام اطلاعات کاربر را جمع‌آوری می‌کند؟ (بیشتر)

Outline اطلاعات شخصی کاربر را جمع‌آوری نمی‌کند؛ همچنین اطلاعات وبسایت‌هایی را که او مشاهده یا با آن‌ها ارتباط برقرار کرده است.

اگر از طریق Outline Manager حسابی را در کلاود (cloud) ایجاد کرده یا به آن وصل شده باشید، ما هیچ یک از اطلاعاتی را که شما در اختیار تأمین کنندگانِ آن قرار داده‌اید، شامل نشانی ایمیل، نام، اطلاعات مربوط به صورتحساب، و اطلاعات پرداخت، جمع‌آوری نمی‌کنیم.

اطلاعاتی که ما به طور خودکار جمع‌آوری می‌کنیم ما دو دسته از اطلاعات را به صورت خودکار جمع‌آوری می‌کنیم:

1- آیپی‌ِ سروِر

آی‌پیِ سروِرِ Outline زمانی که سرور به طور خودکار برنامه‌های امنیت خود را به روز می‌سازد، جمع‌آوری می‌شود. آی‌پیِ سروِر می‌تواند تأمین کنندۀ خدماتِ کلاود و شهری را که در آن سروِرِ Outline تنظیم شده، شناسایی کند، اما این اطلاعات باعث شناساییِ کسی که سروِر را راه انداخته و کسی که به آن دسترسی دارد، نمی‌شود.

2- اطلاعاتِ قابلِ شناساییِ فنی و غیرشخصی

درصورت از کار افتادنِ Outline یا هر خطای استثاناییِ مخرب (fatal exception error)، یا درصورتی که شما به طور دستی از طریق برنامکِ Outline بازخورد ارسال کنید، اطلاعاتِ زیر به همراهِ گزارش به دستِ Outline می‌رسد. این اطلاعات تنها برای شناسایی و حلِ مشکلِ استحکام یا عملکرد به کار می‌روند: - مدرکِ شناساییِ مختصِ دستگاهِ Outline (Outline Unique Device ID). این مدرک به طور تصادفی از سوی کاربر ایجاد می‌شود و منتهی به شناسایی دستگاهِ اندروید نمی‌گردد

  • کشور
  • محلِ اتفاق
  • تاریخ و زمانِ از کار افتادن یا ایجادِ خطا و تا صد اتفاق پیش از آن، مثلاً زمان‌هایی که کاربر بخش About را باز کرده است
  • پیغام‌های خطا که به صورت استاتیک گردآوری شده (؟؟؟)
  • نام و نسخۀ سیستم عامل
  • مدلِ گوشی (در صورتِ کاربرد)
  • زمان آغازِ برنامک
  • مرورگر
  • معماری سیستمِ رایانه (Architecture)
  • نسخۀ Outline و شمارۀ ساخت آن این اطلاعات با استفاده از HTTPS به (sentry.io) منتقل می‌شود، که تأمین کنندۀ مستقلِ خدمات ردیابیِ و منبعی باز است. Sentry برای حفاظت اطلاعاتِ کاربر از دسترسی، افشا شدن و استفادۀ غیرمجاز یا از دست دادن آن‌ها، از فناوری‌های متعددِ استاندارد و صنعتی بهره می‌گیرد. اگر پرسشی در مورد خطوط مشیِ Sentry دارید، می‌توانید https://sentry.io/security/ و https://sentry.io/privacy/ را مشاهده کنید یا با نشانی security@sentry.io تماس بگیرید. تمامی اطلاعاتِ Outline که Sentry آنها را ذخیره کرده، تنها در اختیار گروهِ متخصصانِ Outline قرار دارد.
اطلاعاتِ جمع شده حین استفاده از Outline

هنگام استفاده از Outline، اطلاعات زیر به گروهِ متخصصانِ Outline گزارش می‌گردد:

1- میزانِ مصرف بدون مشخص شدن نام کاربر

هریک از سروِرهای Outline به طور خودکار میزان بایت‌های جا به جا شده و کشورِ مبدأ اعتبارهای (credentials) مورد استفاده را در یک ساعتِ پایانیِ هر دسترسی جمع‌آوری می‌کنند. محتوای ارتباطات و هیچ ابردادۀ (metadata) قابل شناساییِ شخصی ثبت نمی‌گردد. سروِرهای آنلاین، به خودیِ خود این اعداد و اطلاعات را در اختیار گروهِ متخصصانِ Outline نمی‌گذارند. اگر مدیریتِ سروِر به شکل عیان ولی بدون شناساییِ کاربر اقدام به بازرسانیِ کند، این اطلاعات و اعداد به شکل کاملاً امن در هر ساعت برای گروه متخصصانِ Outline ارسال می‌شود. داده‌های مربوط به مصرف پس از شصت روز در سطح کشوری جمع آوری می‌گردد. مدیریتِ سرور می‌تواند هرزمان که می‌خواهد، با مراجعه به فهرست تنظیمات در Outline Manager، ترجیحاتِ مربوط به بازرسانیِ این اعداد و اطلاعات را تغییر دهد. ما از کاربرانی که اقدام به بازرسانیِ اعداد و اطلاعاتِ بی نامِ مربوط به مصرفِ سرورِشان می‌کنند، متشکریم و این اطلاعات را برای اندازه‌گیری روندِ مصرف و بهبود محصولاتمان به کار می‌بریم. به عنوان مثال، اگر مدیریتِ یک سروِر اقدام به بازرسانیِ اعداد و اطلاعات به شکل بی‌نام کند، اطلاعاتی که به دست ما می‌رسد، مشخص کنندۀ این است که سروِرِ شمارۀ 12345، در روز گذشته طی سه ساعت، میزان پانصد هزار مگابایت را به وسیلۀ یک یا چند دستگاه که در کشور آرژانتین قرار داشته، منتقل ساخته است.

2- نظرات و نشانی ایمیل کاربر، درصورت ارسال بازخورد

Outline Manager و برنامکِ Outline به شما امکان ارسال بازخورد به گروه متخصصان می‌دهد. پیشنهاد ما به شما این است که هیچ اطلاعاتِ قابلِ شناسایی‌ای را همراهِ بازخوردها نفرستید؛ اگرچه بخشی اختیاری برای درج نشانیِ ایمیل شما وجود دارد که اگر بخواهید گروه متخصصان به شما پاسخ دهند، می‌توانید نشانی ایمیل خود را ثبت کنید.

نوشته‌ها

تماس با پشتیبانی

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرها

درباره‌ی ‫Outline - اندروید نظر بدهید

لطفا با حل این چالش به ما برای جلوگیری از اسپم‌ها کمک کنید. برای این موضوع از شما عذر می‌خواهیم!

نظرهای بیشتر

نظر درباره‌ی ‫Outline - اندروید

‫‫۱.۰ ستاره

لطفا خوانده شود... چند وقتی هست بی وقفه برای کارکرد مناسب اوت‌لاین زحمت میکشید... اما به نظر بنده بهتر بود سرورها رو با قیمتی مناسب می‌فروختید تا به این صورت با محدود شدن هر چند نفر مشخص به یک سرور هم هزینه ها کمتر میشد براتون هم اینکه برادران فیلترچی دیگه به همه سرورها نمی‌تونستن دسترسی داشته باشند و صدالبته کاربرای اوت‌لاین دیگه با اعتمادی که به پس کوچه و اوت‌لاین دارند میتونستند با سرعتی فوق‌العاده و شخصی به اینترنت آزاد دسترسی داشته باشند.... و اگه اشخاصی هم نمی خواستند هزینه ایی بدن با همون روال قبلی سرور های رایگان قبلی که الان ارائه میشه وصل میشدن. باور کنید خیلیا هستند مثل خود بنده که اگه سرورهای اوت لاین پولی ولی با سرعت عالی و امن باشه مشکلی نداریم تا اینکه بخوایم چندتا چندتا از اجبار بر روی گوشی موبایل فیلترشکن‌های رایگان نصب کنیم، متشکر میشم نظر منو مورد برسی قرار بدید یا حتی در کانال پس‌کوچه به رای گیری بزارید! ازاینکه وقت گذاشتید و نظرم رو خوندید سپاسگذارم 🌷

نظر درباره‌ی ‫Outline - اندروید

‫‫۵.۰ ستاره

فیلتر شکن ها وپرکسی ها باعث راحتی و سرعت کار درتلگرام شده است.ممنون.

نظر درباره‌ی ‫Outline - اندروید

‫‫۱.۵ ستاره

وصل میشه ولی سرعتش از ۵ کیلوبایت بالا‌ نمیاد دیگه . قبلا خیلی بهتر بود

اطلاعات بیشتر

وبسایت سازندگان

https://getoutline.org/en/

آخرین به‌روزرسانی

۱۳۹۷/۱/۲

چک‌سام

fbb347ef1bdd4f92834468d0c4ddda6e7659dd13bdeda35c345ac0733d31a4ef

اپ اندروید پس‌کوچه را دانلود کنید

دانلود
بازگشت به بالا